s ücretsiz keşif hizmeti
  • Beylikdüzü OSB Mah. 15. Cadde No:34/1 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • 0 (212) 690-4045
Zirve Yangın Konum olarak nerededir?
Ücretsiz Keşif hizmetinden nasıl faydalanırım?

İhtiyacınız olan tek şey; teklif formunu doldurmak. Sizinle iletişim kurarak adres bilgilerinizi teyit edip gerekli ürün planlaması yapılarak yerinde keşif ya da uzaktan keşif hizmeti verebiliriz. Bu noktada bizimle iletişim kurmanızı dileriz. Can güvenliğiniz, mal güvenliğiniz ve bina / iş yeri ruhsatınız adına ihtiyacınız olan tüm noktalarda sizin için doğru ürünleri konumlandırıyoruz. 

Sadece İstanbul'da mı hizmet veriyorsunuz?

Sadece İstanbul olmamakla birlikte tüm Türkiye'ye hizmetimiz mevcuttur. İstanbul'da bulunan servis ağımız diğer illere oranla daha geniştir ve daha kısa sürede ekip arkadaşlarımız sizi ziyaret ederek doğru ürün planlamasını sağlayacak ve ürünlerinizi size teslim edecektir. 

Toplu sipariş vermek istiyoruz ne yapmalıyız?

Toplu siparişlerinizde lokasyon, adet(eğer daha önce keşif yapılmamış ise m2 bildirmeniz gerekebilir) ve gerekli yangın tüpü özelliğini(eğer bilmiyorsanız kullanım alanının tespiti yapılmalıdır) belirtmeniz yeterli olacaktır. Satış temsilcisi arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayarak konuyla ilgili fiyat teklifi ve m2 başına kullanılması gereken tüp miktarını ileteceklerdir. 

Yangın Tüpü kaç yılda bir bakım yapılmalıdır?

Yangın tüpü bakımları 1(bir), 2(iki) ve 4(dört) yıl olmak üzere üç ayrı kalemde incelenmektedir. Yangın cihazının özelliğine göre bakım dolum zamanları hakkında detaylı bilgiyi 0212 690 40 45 ya da 0212 690 40 47 numaralı telefonlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. 

Yangın Söndürücü bakım zamanı geldiğini nasıl öğrenebilirim?

Ofisinizde, evinizde ya da aracınızda bulunan mevcut yangın söndürme cihazlarınızla alakalı dolum tarihini yangın tüpünün üzerinde bulunan bakım ve dolum etiketinden öğrenebilirsiniz. Tarihi geçmiş ürünlerin içindeki kimyasal / tozlu söndürücü mevcut özelliğini kaybetmesi sebebiyle yangında olan etkisini göstermeyecektir. Bu sebepte en kısa sürede teklif formu doldurabilir ya da sipariş verebilirsiniz. 

Otomatik Yangın Söndürme Sistemi nedir ve nasıl çalışır?

Mutfak, arşiv ve elektrik panoları gibi alanlarda sıklıkla kullanılan otomatik yangın söndürücü cihazlar kullanıcıdan bağımsızdır ve herhangi bir yangın anında yangının algılanmasını sağlayarak sistemi otomatik olarak devreye sokar. Devreye giren sistem ihtiyaç olan noktalardan çalışarak yangına anında müdahale eder ve bu noktada kayıp en aza indirgenmiş olur. Bu noktada fiyat almak için teklif formu doldurabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. 

Sipariş süreci nasıl işlemektedir?

Web sitemizden ya da telefonla verdiğiniz siparişler teslimat birimimize aktarılır. Sipariş yoğunluğuna göre 24/48 mesai saati içerisinde bize verilen adrese ürünleriniz teslimatı yapılır ve ödemesi tahsil edilir. Kapıda kredi kartı, banka havalesi ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Yerinde dolum hizmeti veriyor musunuz?

Ekip arkadaşlarımızın sevkiyat araçlarında yeni / değişim tüpleri bulunmaktadır. İhtiyaç halinde sizdeki boş ya da tarihi geçmiş tüpü alıp, yerine yeni dolum yapılmış ve kullanılabilir bir yangın söndürme cihazını size teslim ederler. Yerinde boş olan yangın tüpünü doldurmak çok mümkün bir durum değildir. 

Çalışma saatleriniz nelerdir?

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 olarak belirlenmiş olup, Cumartesi günü 10:00 - 16:00'dır. Pazar günü resmi tatil olarak kabul edilir.